"Po Sąsiedzku - Kieszeń Wsparcia"

Kieszeń wsparcia

ZAPRASZAMY na spotkanie! "PO SĄSIEDZKU - KIESZEŃ WSPARCIA" - projekt społeczno - kulturalny wspierający osoby starsze zależne i ich opiekunów realizowany w ramach Generatora innowacji. Sieci wsparcia Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę".

22.02 (czwartek) o godzinie 18.00 w Wołowskim Ośrodku Kultury odbędzie się pierwsze działanie w ramach realizowanego projektu. Na spotkanie zapraszamy wszystkich mieszkańców Wołowa. Pokażemy i opowiemy Wam o projektach sąsiedzkich m.in. "Kurs upiększania świata" Seniorzy w Akcji czy "Exchange box", które stały się dla nas inspiracją. Głównym punktem prezentacji będzie zapoznanie uczestników z realizowanym na terenie miasta projektem "Po sąsiedzku - kieszeń wsparcia" - jego celami, programem, możliwością uczestnictwa. Spotkanie jest również okazją do zobaczenia świetnego filmu "Szklane domy. Historia osiedli społecznych" w reżyserii Olgi Matuszewskiej (czas trwania 30 min.), który był prezentowany w ramach tegorocznego Festiwalu MIASTOmove "Sąsiedztwo".

wstęp bezpłatny!

autorki projektu: Natalia Gołubowska, Anna Stelmarczyk Matraj

Projekt dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Działania 4.1 Innowacje społeczne Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Dodano: Środa, 14 lutego 2018