III Forum Organizacji Pozarządowych w Wołowie

Zapraszamy przedstawicieli organizacji, grup nieformalnych, sołectw, aktywnych obywateli, samorządowców i przedsiębiorców na doroczne FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH DZIAŁAJĄCYCH NA TERENIE POWIATU WOŁOWSKIEGO, które odbędzie się 2 grudnia 2014 roku (wtorek) o godz.16:00 na Basenie w Wołowie.

Na tegorocznym FORUM pragniemy zainicjować dyskusję o kondycji lokalnych organizacji, ich aktywności, partycypacji w życiu publicznym, a także problemach i potrzebach. Dlatego zapraszamy do aktywnego udziału! To od Państwa głosu zależeć będą podwaliny trój sektorowej współpracy w regionie! Może uda nam się wspólnie wypracować pomysły i rozwiązania na coraz lepszą współpracę wszystkich trzech sektorów z naszego powiatu.

W programie nie zabraknie kilku słów o nowym okresie finansowania i możliwościach jakie daje on organizacjom pozarządowym.
Ponadto dowiemy się więcej o nietypowej formie promocji i turystyki jaką jest GEOCACHING i jak możemy go wykorzystać dla rozwoju naszych organizacji oraz miejscowości.

Konrad Szpunar – przedstawiciel Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego zaprezentuje program Nowe Technologie Lokalnie, a także przedstawi Mobilnych Doradców ICT z regionu, którzy będę wspierać organizacje we wdrażaniu nowych technologii.

Program FORUM do pobrania: FORUM-NGO-2014
Więcej informacji o programie Nowe Technologie Lokalnie
Więcej informacji o GEOCACHINGU
 
propago.org.pl
Dodano: Środa, 26 listopada 2014