Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Darmowe poniedziałki na Basenie

Szanowni Państwo,

Od przyszłego tygodnia rusza akcja „Darmowe Poniedziałki na Basenie”. Wyjazdy planowane są w każdy poniedziałek w okresie od 04.07.2022 r. do 22.08.2022 r. zgodnie z załączonym harmonogramem wyjazdów i przyjazdów. Informujemy, że dzieci będą odbierane z przystanku autobusowego w danej miejscowości oraz będą odwożone na przystanek autobusowy. Przedstawiamy szczegółowy rozkład jazdy dotyczący darmowych dowozów dla uczniów na basen w Wołowie.

Jednocześnie przypominamy o obowiązku zapoznania się z regulaminem. Warunkiem koniecznym jest podpisana zgoda rodzica na udział w wyjazdach na basen.

 

ODTREGULAMIN WYJAZDÓW W RAMACH AKCJI.odt (20,16KB)
PDFTRASA NR 1 BASEN.pdf (38,89KB)
PDFTRASA NR 2 BASEN.pdf (33,14KB)
PDFTRASA NR 3 BASEN.pdf (34,62KB)
PDFTRASA NR 4 BASEN.pdf (34,18KB)

 

Często zadawane pytania:

 1. Zgody na udział w akcji Darmowe poniedziałki na basenie dostarczone do szkół zostały przekazane przez dyrektorów do Urzędu Miejskiego i nie ma potrzeby ich ponownego wypełniania.
 2. Napoje i posiłki dla dzieci zapewniają rodzice.
 3. Przewoźnikiem jest firma PKS Sp. z o.o. w Wołowie. Rozkład jazdy autobusów dostępny jest w załącznikach.
 4. Wyznaczone kursy autobusowe nie są przewozami regularnymi, kierowcy nie mogą sprzedawać biletów, zatem przewóz innych osób, poza zapisanymi uczniami, jest niemożliwy.
 5. Darmowe przewozy i opieka przeznaczone są tylko dla zapisanych uczniów szkół podstawowych zlokalizowanych na terenie gminy Wołów.
 6. Dzieci z miasta Wołów w każdy poniedziałek mają także zapewniony darmowy wstęp na basen, ale opiekę muszą zagwarantować rodzice.
 7. Wszystkie opiekunki posiadają pełne kwalifikacje oraz doświadczenie w zakresie opieki nad dziećmi i młodzieżą.
 8. Darmowe poniedziałki dotyczą jedynie pobytu na basenie – w razie złej pogody nie są gwarantowane żadne zajęcia zamienne.
 9. Lista zapisanych uczniów dostępna jest w sekretariatach szkół, do których uczęszczają dzieci oraz w Wydziale Edukacji, Kultury, Sportu i Pomocy Społecznej w Wołowie, tel. 71 319 13 59 oraz 71 319 13 08.
 10. Przypominamy, że w przypadku rezygnacji z uczestnictwa z wyjazdów na basen lub jednorazowej nieobecności z innych powodów, prosimy o niezwłoczne powiadomienie telefoniczne- tel. 71 319 13 59 oraz 71 319 13 08