Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Rozpoczynamy wydawanie węgla

Brak opisu obrazka

Dziś, tj. 1 grudnia rozpoczęło się wydawanie węgla w ramach preferencyjnej sprzedaży prowadzonej przez Gminę Wołów. Tym samym jako pierwszy samorząd w powiecie wołowskim będziemy wydawać węgiel swoim mieszkańcom.

Gmina Wołów otrzymała z Polskiej Grupy Górniczej pierwszą transzę zamówionego paliwa stałego. Transport ten będzie dokonywany sukcesywnie. Część mieszkańców dokonała już opłat za węgiel. Każda osoba, której wniosek przeszedł pozytywnie weryfikację, została już bądź zostanie w najbliższym czasie powiadomiona o tym telefonicznie. Kolejnym krokiem jest opłacenie faktury i pobranie specjalnego zaświadczenia.

! Przypominamy, że o kolejności wystawiania faktur decyduje data złożenia wniosku.

Przypominamy również, że węgiel będzie można odebrać w punkcie dystrybucji tylko i wyłącznie posiadając zaświadczenie o uiszczeniu opłaty na podstawie wystawionej faktury. Transport węgla pod wskazany adres nie jest usługą wchodząca w zakres sprzedaży prowadzonej przez gminę.

Adres punktu dystrybucji: Promotor Adamczak Robert Materiały Budowlane,

ul. Wincentego Witosa 1, 56-100 Wołów.

Więcej informacji i zasady dotyczące preferencyjnej sprzedaży: https://wolow.pl/1861/190/wniosek-o-preferencyjny-zakup-wegla.html