Nominacje i wyróżnienia dla nauczycieli i dyrektorów
W piątek, 11 października 2024 r. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wołowie odbyły się uroczystości związane z wręczeniem aktów mianowania nauczycieli oraz Zarządzeń Burmistrza dyrektorom wybranym w drodze konkursu na nową kadencję
Dariusz Chmura - Burmistrz Gminy Wołów wspólnie z zastępcą Robertem Sadowskim, nagrodzili również nauczycieli gminnych placówek oświatowych, którzy zostali wyróżnieni Nagrodą Burmistrza Gminy Wołów, z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nagrody otrzymali również dyrektorzy szkół i przedszkoli.
Uroczystość odbyła się przy udziale Przewodniczącego Rady Miejskiej w Wołowie Jana Tomkowa, Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej Barbary Jagodzińskiej oraz Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej Marty Mosiek.
- Z całego serca pragnę podziękować wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty w Gminie Wołów za ich niezłomne poświęcenie oraz pasję w kształtowaniu przyszłych pokoleń. Wasza praca jest fundamentem społeczności, a włożony wysiłek zasługuje na najwyższe uznanie - mówi Dariusz Chmura, burmistrz Gminy Wołów.
Nauczyciele, którzy uzyskali stopień nauczyciela mianowanego:
- Anna Oświeczyńska
- Anna Radziszewska
- Emilia Mirowska
- Katarzyna Matysik
- Maria Zienkiewicz
- Mariola Szymaniak
- Monika Furtak
Nagrodzeni w tym roku Nagrodą Burmistrza Gminy Wołów:
- Urszula Wojtyło,
- Alina Grynienko,
- Agnieszka Sielicka,
- Marta Kowalska,
- Katarzyna Wierzbińska,
- Sławomir Ponichtera,
- Magdalena Drzazga,
- Grażyna Świczeniuk,
- Adam Zdobylak,
- Anna Socha,
- Bożena Szpak,
- Magdalena Kowaluk,
- Joanna Michnowska-Skuła,
- Emilia Mirowska,
- Beata Furtak,
- Daria Hukiewicz,
- Elżbieta Maceluch,
- Maja Koczkodon
- Joanna Świtoń,
- Anna Rycerz