Za nami Grand Prix w siatkówce plażowej
Wielkie brawa dla zwycięskiej pary z Wołowa – Kacpra Włodarczyka i Igora Szydełki, którzy wywalczyli zasłużone złoto! Gratulacje również dla srebrnych Piotra Rewaka i Filipa Starościaka oraz brązowych Brajana Drejewicza i Czwarte pechowe dla sportowców dla miejsce zajęła para z Wrocławia, Aleksander Małecki i Maciej Kaczmarek.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, walkę i sportowego ducha!
Zobaczcie naszą galerię:
Grand Prix w siatkówce