Ekologiczne święto w Wołowie
W ubiegłą sobotę na Ruskim Placu w Wołowie odbył się Piknik Ekologiczny Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Wołowie pod patronatem Dariusza Chmury, burmistrza Gminy Wołów. Impreza przyciągnęła tłumy mieszkańców, którzy bawili się na zorganizowanych warsztatach i stoiskach. Jedną z wielu atrakcji były dmuchańce, piana party, przygotowana prelekcja. Imprezą towarzyszącą był Wołowski Kiermasz Różności. Zachęcamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tego wydarzenia:
Piknik Ekologiczny PGK Wołów