Wykaz nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia na terenie miasta - Wołów ul. Mickiewicza – działka zabudowana nr 15/30 AM 34
W Y K A Z
nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia
Zgodnie z art.35 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity Dz U. z 2024, poz. 1145 ) Burmistrz Gminy Wołów podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia na terenie miasta Wołowa.
Wołów ul. Mickiewicza – działka zabudowana nr 15/30 AM 34 o pow. 0,6911ha
KW - WR1L/00026117/2
W planie zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony symbolem MW – teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.
Do dzierżawy część w/w działki – pow. 0,0069ha
przeznaczenie– ogródek przydomowy, cele rolnicze.
Użytek – B.
Okres dzierżawy – do 1 roku.
Czynsz dzierżawny – 123,50zł, będzie płatny jednorazowo do 30-go maja każdego roku na konto wskazane przez Urząd Miejski w Wołowie.
Dzierżawca będzie opłacał również podatek z tytułu dzierżawy.
Wykaz zostaje wywieszony na okres 21 dni w siedzibie Urzędu Miejskiego w Wołowie.
Po tym terminie będzie mogła być zawarta umowa dzierżawy z dotychczasowym Dzierżawcą. Po upływie tego terminu należy zgłosić do Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami UM w Wołowie (przybudówka Ratusza – wejście od szachownicy, pokój nr 14). Szczegółowe informacje – Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami UM w Wołowie, pokój nr 14, tel. 319 13 45. Sprawę prowadzi Malwina Tworzowska.