Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Bezpłatne konsultacje dotyczące wsparcia ze środków Unii Europejskiej.

Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) po raz kolejny zapraszają do skorzystania z bezpłatnych konsultacji dotyczących wsparcia ze środków Unii Europejskiej.

W lipcu 2021 r. podczas dyżurów w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych pracownicy PIFE będą udzielać informacji w wybranych miejscowościach Dolnego Śląska.

Podczas indywidualnych konsultacji w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informację, czy planowane przedsięwzięcie ma szanse na dofinansowanie z funduszy europejskich.

Pracownicy Punktu przedstawią dostępne możliwości wsparcia oraz wyjaśnią zasady ubiegania się o dotacje ze środków unijnych.

Poinformują także o niskooprocentowanych pożyczkach, dostępnych obecnie na rozpoczęcie działalności gospodarczej, a także pożyczkach na rozwój działalności gospodarczej: na inwestycje, na zakup nieruchomości czy poprawę płynności finansowej firmy.

Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie osoby i podmioty zainteresowane tematem funduszy europejskich. W szczególności zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące założenie własnej firmy.

Zapraszamy mieszkańców Gminy Wołów na Mobilny Punkt Informacyjny, który odbędzie się:

28 lipca 2021 r. w godz. 10.00-13.00 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wołowie, ul. Panieńska 4a

Brak opisu obrazka