Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Udostępniamy parkingi

Brak opisu obrazka

Informujemy, że w związku z przebudową drogi wojewódzkiej nr 338 w Wołowie – ul. Piłsudskiego, jako gmina udostępniamy od poniedziałku 27 września dwa parkingi dla mieszkańców i podróżujących pociągiem, a szczególnie mieszkańców Alei Obrońców Lwowa, gdzie został wprowadzony zakaz parkowania:

 1) Pierwszy z parkingów będzie znajdować się przy dawnym kinie przy ul. Komuny Paryskiej – w tym miejscu chcielibyśmy podziękować państwu Melanii i Bogdanowi Grycz za współpracę z Gminą Wołów i użyczenie swojego prywatnego terenu.

 2) Drugim miejscem przeznaczonym do parkowania będzie parking szkolny przy Szkole Podstawowej nr 2 w Wołowie, gdzie zostaną przeprowadzone prace porządkowe, by mimo robót drogowych na sąsiedniej ul. Piłsudskiego nie znajdował się tam sprzęt budowlany.

Aby zapewnić miejsca parkingowe mieszkańcom, pracownicy szkoły zostali poproszeni o parkowanie przy targowisku miejskim od strony ul. Panieńskiej.
Rozpoczęły się prace polegające na kładzeniu warstwy bitumicznej na ul. Chopina – mimo to w poniedziałek droga będzie przejezdna.